Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

BURASI ATLAS NAKLİYAT! Memnuniyetin, evden eve taşımacılığın adresi...

Atlas Nakliyat İzmir'de evden eve taşımacılıkta yıllardır müşterilerine verdiği memnuniyetle İzmir'in en iyi evden eve taşıma şirketlerinden biri halini almıştır.

Eğitimli personeli, yeni sistem araçları ile sizler için taşınmayı bir korkulu rüya olmaktan çıkarmış, kısa sürede hiç bir hasar olmadan eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

İzmir'de ev ve işyeri taşımalarını içiniz rahat bir şekilde Atlas Nakliyata bırakabilirsiniz.Siz bu süre içinde küçük bir tatil yapabilirsiniz. Küçük tatilinizden döndüğünüzde tüm taşıma işlemleriniz bitmiş yeni adresinizi kurulu halde görebilirsiniz.

Atlas evden eve nakliyat nakliyat işlerinizi, evden eve taşımacılığınızı yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Nakliyat ve evden eve taşımacılığınızı planlı, programlı ve zamanında yapar

·  Evden eve nakliyat

·  Depolama hizmeti

·  Şehir içi şehirlerarası nakliye

·  Gümrükten taşıma

·  En büyük kamyon filosu

·  Sigortalı taşımacılık

·  Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi

·  Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi

·  Hasarsız Nakliye garantisi

·  Uzmanından de-monte ve monte işlemleri

·  İşini iyi bilen uzman kadro

·  Malın değerine göre Sigorta

·  Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi


1995 Yılından buyana yüzlerce taşıma ve nakliyat işlerini büyük bir başarıyla gerçekleştiren firmamız onlarca aracıyla İzmir'in heryerinden hizmet vermektedir.

Uygun fiyat garantisi ve taşımacılıkta profesyonel ekipmanları ve ekibiyle 7/24 iletişim sayfamızdan telefonla ulaşılabilmektedir.

Lütfen biliniz ki taşımacılık çok önemlidir. Taşıma esnasında doğabilecek en küçük bir hata sizi maddi manevi büyük problemlerle karşı karşıya bırakabilir.Taşıma işini uzman ellere bırakmanızı , bırakmak istemiyorsanız da bir akıl danışmanızı tavsiye eder.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

 

ATLAS NAKLİYAT


© 2010 Atlas Nakliyat ® | www.izmirevdeneveatlas.com TEL: 0232 228 19 39